zábava pro děti

Hry pro nejmenší v Pardubicích

26.02.2021

Na stránkách Lídy Horké najdete hned čtyři hry, které vás provedou zajímavými místy Pardubic a ještě vašim dětem připraví mnoho nečekaných zážitků. Cestou si užijete soutěže, hledání pokladu, tvoření a odnesete si s sebou i něco na památku. Dvě z her jsme vyzkoušeli s našimi dětmi. Samotné hry jsou obvykle do hodiny času, ale z míst, kde se odehrávají, těžko dostanete děti domů i o další dvě hodiny později. Můžete si vybrat, zda chcete spíše na procházku do lesa, do města nebo na farmu. Trasy jsou vybrané tak, aby je bez problémů zvládli i nejmenší chodci. 

My jsme vyzkoušeli hledání pokladu v parku a zvířecí farmu. Obě hry byly skvělé. 

Hra v parku vede přes malé, ale velmi krásné dětské hřiště, s herními prvky, které jsme za naši letitou kariéru hřišťových povalečů ještě neviděli. Lída vám k tomu dodá nápady, jak dětské hřiště využít na maximum. V našem případě jsme si bohužel vybrali ten nejchladnější den letošního roku a na hřišti by se nám tak bývala hodila hlavně lopata na sníh. Od té chvíle ale doufáme, že tam budeme moct brzy vrátit za příznivějšího počasí a užít si vše do detailů.

Na zvířecí farmě najdete například ochočenou husu, která vás provází na každém kroku, a děti přísahaly, že si s nimi povídá. Prase, které rádo odpočívá v domečku na gauči, nebo třeba slepici, která tráví většinu času u pokladny a bedlivě si od pultu prohlíží každého nového příchozí. Ne, nemluvím o plyšácích, ale o živých zvířatech.

Hry jsou placené. Lída se v době před Covidem živila vedením aktivit v mateřském centru, které ale muselo zůstat už téměř rok zavřené. Tak teď našla způsob, jak to, co je jí prací i zábavou, přenést do venkovního prostředí a dopřát rodinám krásné společné chvíle.

Všechny podrobnosti o hrách najdete na www.lidahorka.cz

hry pro děti