zábava pro děti

Golfík v zoo

08.03.2021

Dnes tu máme zdarma ke stažení hru pro všechny školkové děti (tedy potěšila i našeho nejstaršího, který už má školku dávno za sebou, nejvíce si vyhrála naše dvouletá a prostřední byl nadšený, že zvířátkům dává góly :). Stačí napsat komentář pod post Golfík v zoo na našem Facebooku, že máte zájem, a my vám pošleme odkaz ke stažení.

Jak už název napovídá, čekají vás různá zvířátka - branky, kterými pak pomocí klacku, nohy, nebo ruky kutálíte tenisák nebo pingpongový míček. Branek je celkem šest, pořadí je přesně dané, děti musí nejprve uhádnout hádanky, jak jdou branky za sebou. Postavit je od sebe můžete, jak daleko chcete. Můžete takhle ujít klidně kilometr nebo celou trasu postavit na pár metrech. Míček je třeba stále strkat před sebou, ne přenášet k další brance! Můžete si počítat údery, soutěžit mezi sebou nebo jen sledovat, jak se postupně zlepšujete. Možná to dětem půjde líp než vám dospělým! :) Hru lze použít venku i doma, jen se podle terénu liší stojánek, do kterého obrázek umístíte.

My jsme zalaminovali obrázky vytištěné na čtvrtkách, doma jsme jim postavili stojánky z lego kostiček, venku jsme k nim připevnili klacíky a s nimi branku zapíchli do země. Je také možnost obrázky nalepit na karton, pokud nemáte k dispozici laminovačku.

  

 


 

hry pro děti